Bayi Olmak

Çilek Ailesi

Dünyada 5 kıtada, 50’den fazla ülkede 500'ü aşkın satış noktasına ulaşan Çilek, bayilik sistemini uluslararası franchising prensiplerine göre kurgulamıştır. Çilek’in bebek, çocuk ve genç mobilyası alanında öncü ve lider marka olmasının ve dünya çapında hızla yayılmasının temel nedeni girişimci ruha sahip, dinamik, çalışkan ve tecrübeli bayilerle çalışmasıdır.

Sizi saygın ve karlı bir iş modeli olan Çilek Konsept Mağazası yatırımı ile Çilek Ailesi'nin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

• Türkiye’nin en bilinen ve beğenilen bebek, çocuk, genç mobilyası markası.
• "Genç Odası" kavramını yaratan ve bu konuda ihtisaslaşan ilk marka.
• Mobilya sektöründe 30 yıllık deneyim.• Farklı tasarım ve fiyat seçeneklerine sahip zengin ürün yelpazesi.• Uluslararası sertifikalar ile belgelenmiş kalite ve güvenlik anlayışı.
• 5 Kıta, 71 Ülkede 500'ü aşkın satış noktası ile uluslararası tecrübe.• Konusunda uzman pazarlama ve satış ekibi.

Lokasyon Seçimi

Uzman ve deneyimli Çilek satış ve mimari ekibi, aday mağaza seçenekleri arasında kira/performans, trafik, görünürlük, rekabet, vb. kriterleri gözeterek, en uygun ve en karlı lokasyonu seçmenize yardımcı olur.

Ücretsiz Mimari Projelendirme ve Anahtar Teslim Mağazacılık

Seçilen lokasyon Çilek mimari ekibi tarafından incelenir ve ücretsiz mimari projesi oluşturulur. Oluşturulan proje yine Çilek mimari ekibi tarafından inşaat süresince sahada yakından takip edilir ve tüm detaylar Çilek Konsept Mağazacılık prensiplerine göre hayata geçirilir. Dilerseniz Çilek mağazanız size Anahtar Teslim olarak işletilmeye hazır biçimde teslim edilir.

"Çilekse" Online Perakendecilik Sistemi

Uluslararası franchising prensipleri çerçevesinde geliştirilen ‘’Çilekse’’ ile siparişlerinizi ve yedek parça siparişlerinizi online olarak verebilir, CRM datası toplayabilir, yedek parça siparişi verebilir, stok takibinizi yapabilirsiniz. Çilekse aracılığıyla takip edilen perakende performans verileri sayesinde, Çilek daha doğru ve etkin kampanyalar geliştirerek sizlere daha karlı bir iş modeli sunmaktadır.

Reklam ve İletişim Desteği

Çilek kurulduğu yıldan itibaren reklam ve iletişim çalışmaları ile markasına yatırım yapmaktadır. Ulusal ve yerel mecralarda yaptığımız imaj ve kampanya iletişim faaliyetlerimiz sayesinde siz girişimcilerimizin mağazalarını ve pazarı sürekli canlı tutmaktadır.

Uzman Bölge Müdürleri

Konusunda uzman bölge müdürleri sürekli sahada siz değerli bayilerimizi ziyaret edip, yeni ürünler, yeni kampanyalar hakkında bilgilendirmekte, öneri ve sıkıntılarınızı birinci elden dinleyip çözümler geliştirmektedirler. Bölgenize özel ve bulunduğunuz şehri tanıyan bölge müdürlerimizden stok planlamadan, teşhir yönetimine birçok konuda yerinde destek alabilirsiniz.

Pazarlama ve Promosyon Malzemeleri

Çilek ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı, tüketiciye rehber niteliğinde katalog, broşür, fiyat listesi, afiş, vb. basılı malzemeler ve promosyon materyalleri güncel ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Lokasyona Özel Ürün Karması

Deneyimli Çilek ürün yönetimi ekibinin yardımı ile mağazanızın bulunduğu bölgenin sosyal, ekonomik ve demografik yapısına en uygun ürün karmasını belirlenerek metrekare verimliliğinizin artması sağlanır.

Satış ve Montaj Personeli Eğitimleri

Açılış öncesi satış ve montaj ekibinizin Çilek standartlarında hizmet sunmasını temin edebilmek adına ücretsiz eğitim imkanı sağlanmaktadır. Açılış sonrasında ise eğitimlerimiz periyodik olarak Çilek Akademi çerçevesinde devam etmektedir.

Satış Sonrası Destek Hattı

Tüketicilerin satış noktalarına ulaşabilmek, kampanya ve ürün fiyat bilgisi edinebilmek, yedek parça talebinde bulunabilmek ve garanti aktivasyonunu gerçekleştirmek gibi amaçlarla ulaşabilecekleri ve sizlerin iş yükünü hafifleten Ücretsiz Satış Sonrası Destek Hattı hizmetimiz bulunmaktadır.

• Girişimci ruhu, çalışkanlık ve Çilek markasına inanç.
• Yatırımcının işi sahiplenmesi ve aktif olarak takip etmesi.
• Tüketiciyi dinleyen çözüm odaklı yaklaşım.
• Perakendecilik ve satış tecrübesi.
• İlk yatırım için (mağaza, depo, demirbaş) 800.000 – 1.000.000 TL işletme sermayesi.
• Yeterli potansiyele sahip, trafiğin yoğun olduğu, uygun kira maliyetli, minimum 250 metrekare büyüklükte mağaza lokasyonu.