Genç Odaları

"Sen hangi ara bu kadar büyüdün!" dediğinizde de kullanabileceğiniz Genç Odaları modellerimiz;

Romantic Genç Odası

ÇOK SATAN SERİ

Romantic

Bir odanın bütün bir dünyayı değiştirecek güce sahip olduğunu biliyor musunuz? Biz biliyoruz, çünkü içinde siz varsınız, hayalleriniz var!

İncele

Mocha

Mocha, doğanın iyileştirici ve zenginleştirici gücüne olan övgü ile tasarlandı. Nefes aldıracak ve gençliği tam anlamıyla hissettirecek bu dünyaya hoş geldiniz!

İncele

Elegance

Yaşam alanına yepyeni bir kimlik kazandırmak ve kısacası bir odanın olmazsa olmazı aranılan her şey için Elegance serisi gençlerin yanı başında…

İncele

Black

Havalı, şık, pratik, sıradışı, özgür; bu kelimeler gençlerin dilinde ne anlama geliyor biliyoruz. Black Genç Odası ile hayallerini eksiksiz resmettiğimize inanıyoruz.

İncele

Space Gray

Yenilikçi görünüm, rengi ve dokusunun yanında, ihtiyaçları gözeten bir tasarım ile bu dünya senin.

İncele

White

Kalitesi ve özellikleri ile tüm odaların ötesinde bulutların üzerindeymiş gibi bir konfor sunan White Genç Odası, şimdi odada bembeyaz bir sayfa açıyor.

İncele

Flora New

Tasarımı, ergonomik yapısı ve fonksiyonel kullanımıyla Flora New Serisi, kız çocuklarının hem odalarını hem de düşlerini süsleyecek.

İncele

Loof

Doğallığa vurgu yapan yeşil ve meşe tonlarıyla dinlendirici bir atmosfer oluştururken hazeran detaylarla da bütünleyici bir şıklık ekliyoruz.

İncele
Trio Genç Odası

ÇOK SATAN SERİ

Trio

Sade, modüler ve fazlasıyla şık Trio Serisi, tıpkı siz gençler gibi hareketli, değişken ve özgür...

İncele

Beyazın Sadeliğinde ve Ferahlığında:

Romantica

Bir yerde var olmanın en zarif ve duygulu hali Romantica, sessizce odasına uyumlanan bir mutluluk gibi, sanki hep oradaydı diyeceksiniz!

İncele

Rustik Beyaz

Sıcak, modern ve huzurlu bir atmosfer yaratmak için beyazın klasik ve yalın dokusu ile modern çizgileri birleştiren Rustik Beyaz Genç Odası...

İncele

Modera

Her moda Modera. Bu oda senin odan... Modera her heyecanına ortak olmak için fonksiyonel özellikler ile donatılmış modüllere sahip...

İncele

Selena Grey

Beyaz üzerine klasik motifler ile tasarlanan duru ve göz yormayan çizgileri ile aradığınız yalın güzellik Selena Grey Genç Odası...

İncele
Dark Metal Genç Odası

Dark Metal

Yaratıcılığın en koyu noktalarına dalıp özgür bir ruhla tasarlanan Dark Metal, uçsuz bucaksız renklerini yansıtmak için senin ışığınla buluşmayı bekliyor.

İncele

Duo

Sıcak, sade, modüler ve zamansız bir tasarıma sahip olan Duo Serisi, tıpkı siz gençler gibi değişken ve özgür...

İncele

Stüdyo Ranza

Çocuklara yaşam alanları oluşturmak ve dönüştürmek kısacası çok yönlü kullanım avantajı için Stüdyo serisi yeni nesil fonksiyonellik anlayışını yaşam alanlarına taşıyor…

İncele

Montes Beyaz

Farklı parçaları bir arada kullanarak; onlara farklı anlamlar ve çoklu kullanımlar katarak tasarladığımız ortak başlık, baza ve karyola modülleri ile karşınızdayız.

İncele

Montes Natural

Çilek olarak alternatif tasarım detayları ile göz dolduran serilerimizle günümüzde farklı zevklere ve kullanımlara hitap ederek aynı zamanda da tekli modül satın almak isteyen tüketicilerimizi de bir araya getirmeye devam edeceğiz...

İncele