Ücretsiz Kurulum
ve Teslimat

Ücretsiz Kurulum Hizmeti Verilemeyen İller ve Bölgeler

cilek.com üzerinden yaptığınız online alışverişlerinizde Bingöl, Gümüşhane, Tunceli ve Şırnak illerimize Ücretsiz Kurulum hizmeti verilememektedir.

Ayrıca Online Alışverişlerde il merkezinden 50 km uzaklıkta bulunan ilçelere/bölgelere ise il farketmeksizin demonte/mobilya ürünlerimiz için ücretsiz kurulum ve kargo hizmeti verilememektedir.

Kurulum gerektiren mobilya ve demonte olan ürünlerimizin teslimatı Yetkili satış noktalarımız tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

cilek.com üzerinden sipariş ettiğiniz mobilya, aksesuar ve demonte olan ürünlerin teslimat süresi bölgelere göre değişmekle birlikte; bu süre maksimum 90 iş günüdür. (Özel kampanya dönemlerinde teslimat ve kurulum süreleri değişkenlik gösterebilir.)

cilek.com üzerinden sipariş ettiğiniz aksesuar ürünlerimizin teslimat şekli ücretsiz kargodur. Kargo gönderimlerindeki çözüm ortağı Yurtiçi Kargo'dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, Yurtiçi Kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde apartman / bina kapısına kadar size ulaştırılacaktır.

Çilek'in kargo gönderimlerindeki çözüm ortağı Yurtiçi Kargo'dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, Yurtiçi Kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde apartman / bina kapısına kadar size ulaştırılacaktır.

Eğer ürününüz, en geç 90 iş günü içerisinde adresine ulaşmazsa destek@cilek.com adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teslimatınız ile ilgili inceleme yapılıp, en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

Online siparişlerde Yurt dışına, KKTC ve Yurt içi Adalara ürün gönderim sürecimiz henüz mevcut değildir. Dilerseniz ürünleri Türkiye sınırları içinde sizin belirlediğiniz bir adrese teslim edebiliriz. Yurt dışına, KKTC veya Yurt içi Adalara nakliye ve kurulum sürecini kendiniz organize edebilirsiniz.

Neden hasarlı paketleri teslim almamalıyım?

Siparişinizi teslim aldıktan sonra kargo yetkilisi ile açıp, kontrol edebilirsiniz. Eğer kontrol sırasında siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik, yanlış veya hasarlı olduğu ortaya çıkarsa, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz ve konuyu destek@cilek.com adresine bildiriniz. En kısa sürede konu araştırılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması için çok önemlidir. Siparişi teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

Faturalarım bana nasıl ulaştırılacak?

Faturanız, sipariş ettiğiniz ürünler ile birlikte size teslim edilecektir. Eğer isterseniz fatura adresi ile gönderi adresini farklı seçebilirsiniz. Faturanız ile ilgili bir sorun yaşamanız halinde destek@cilek.com adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün kurulumları hangi durumlarda ücretlidir?

Teslimatı ve kurulumu yapılan ürünleriniz için sonradan oluşabilecek taşınma, odadan odaya değişiklik vb. durumlarda; sökme ve kurulum işlemi ürünün mevcut fiyatı üzerinden %3 sökme ve %3 kurulum ücreti olarak tahsil edilmektedir. Taşıma ve nakliye ücreti fiyatlara dahil değildir, taşıma ve nakliye hizmetimiz bulunmamaktadır.

Bilgi: Şehır dışı, adalar ve gemi ile geçilen bölgelere hizmet ücretleri farklılık göstermektedir.