Çocuk Odaları

Gelişimin, öğrenmenin, eğlencenin tavan yaptığı çocuk odaları

Montes Beyaz

Çocukların karyolasının minik bir ev gibi üstünün şık bir şekilde kapanabilir olması harika bir fikir, değil mi? Üstü tenteyle kapatılarak ev ya da çadır izlenimi oluşturan Montes Beyaz ile çocuklara eşsiz bir ortam...

İncele

Montes Natural

Montessori eğitim sisteminin ‘Bana kendim yapabilmem için yardım et.’ mottosundan yola çıkarak tasarlanan Montes Serisi; çocukların hayal gücünü, gelişimini destekleyici ögelerle bir araya getirdi.

İncele

Pirate

Hayal kurmanın ötesinde, macerayı yaşamak isteyenler için tasarlanan Pirate Serisi ile engin denizlere atılmak mümkün! Dişleri fırçalamak, zamanında uyumak ve güne heyecanla başlamak şartı ile... 

İncele

Prenses

Pembe düşlere yolculuk yapmak isteyen prensesler için.

İncele

Stüdyo Ranza

Rahat bir uyku için yatak olarak tercih edebileceğin gibi, işlevsel tasarımı sayesinde daybed şeklinde de değerlendirebilirsin.

İncele

Racecup

Yarışçı temasında, dinamik ve hızlı bir odam olsun istiyorsan, Racecup Serisi tam sana göre!

İncele

Gaming

Oyun deneyimini en üst seviyeye çıkaracak Gaming masalar ve Gamer sandalye ile tüm oyunların tozunu attırmaya hazır olun!

İncele

İlk uyuyan kazanır...

Birbirinden hızlı Arabalı Yataklarımız pistteki yerini aldı...

Champion Racer Serisi

Büyüyünce de Kullansın!

Hangi ara büyüdüğünü anlayamadığınız tüm yıllarda değişmeyen tek şey Çilek Odası olsun!

Mocha

Teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin modern zamanların asla elimizden alamayacağı doğa temasının hakim olduğu Mocha Çocuk Odası, doğanın iyileştirici ve rahatlıcı gücünü çocuk odalarına taşıyor.

İncele

Romantic

Romantic Çocuk Odası, dünyayı güzelleştirecek hayal gücünüze olan inancımızla tasarlandı. Bu odada sadece ihtiyaçlarını karşılayacak eşyalar değil, ilham kaynakları ve kahramanı olacağınız bir masal var!

İncele

Romantica

Beyazlar sade ama kendinden emin, pembeler sakin ama güçlü, detaylar küçük ama iddialı, çizgiler yalın ama sanatsal, hayatsa hep Romantica...

İncele

Black

Black Çocuk Odası'nda, kendine ait bir dünya sunan, hayatlarına kolayca uyum sağlayabilecek bir özgürlüğe şahit olacaksınız.

İncele

White

Kalitesi ve özellikleri ile tüm odaların ödesinde bulutların üzerindeymiş gibi bir konfor sunan White Çocuk Odası, şimdi odada bembeyaz bir sayfa açıyor.

İncele

Yakut

Yakut Çocuk Odası'nın zarif ışıltısı odaya renk katan tonları ile "prensesler gibi uyanmak" deyimi gerçek olabilir.

İncele