Ödeme Koşulları

cilek.com sitemizden vereceğiniz siparişlerinizi tüm Visa veya Mastercard ile peşin veya taksitle ayrıca banka havalesi ve EFT yoluyla ödeyebilirsiniz.

Ödeme seçenekleri: Banka Havalesi / EFT.

Siparişinizin onaylanması için aşağıdaki hesap numaralarımıza ödemenizi yapmanız gerekmektedir.

Lütfen açıklama kısmına # ile başlayan sipariş numaranızı yazmayı unutmayınız.

Akbank
Bankanızın gönderici ismi istemesi durumunda ÇİLEK BÜYÜK MAĞAZACILIK A.Ş. olarak yazmanız gerekmektedir.
TR490004600838888000151067

cilek.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. Yani; internet üzerinden Worldcard, Bonus Card, Maximum Kart, Paraf Kart kredi kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Taksitle yapacağınız alışverişlerde aşağıdaki kredi kartları geçerlidir:

• Yapıkredi Bankası: Worldcard
• İş Bankası: Maximum Kart
• TEB: Worldcard, Bonus Kart
• Garanti Bankası: Bonus Kart
• Denizbank: Bonus Kart
• Finansbank: Card Finans
• Halkbank: Paraf Kart
• Ziraat Bankası: ComboKart

cilek.com’daki güvenliğiniz, test edilmiş yazılımlar ve dünyanın konusunda uzman şirketlerinin başında gelen Globalsign ve Thawte Global firmalarının sağladığı SSL şifreleme yöntemiyle sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, kesinlikle Çilek serverları üzerinde saklanmamaktadır. Ödeme işlemleriniz siz ve bankanız arasında gerçekleşmekte, bize sadece banka tarafından bu işlemin onaylanıp onaylanmadığı bilgisi iletilmekte, ödeme bilgileriniz 3. kişilerin ulaşımına ve müdahalesine kapalı tutulmaktadır. Üyelerimiz yapmış olduğu işlemlerde 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket etmenin rahatlığını yaşamaktadırlar.

cilek.com’dan yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme imkanı bulunmamaktadır.

cilek.com’dan yapacağınız alışverişlerde şu an için yabancı kredi kartlarıyla ödeme kabul edilmemektedir.

Ödeme sırasında herhangi bir sorun yaşadığınızda bankanız ile görüşebilir veya ödeme sayfalarında tereddüt yaşıyorsanız destek@cilek.com adresinden bilgi ve destek alabilirsiniz.