Satış Sonrası Hizmet

Bize Ulaşın

Çilek markalı tüm ürünler üretimden kaynaklanan bozulma, kırılma ve solmaya karşı Çilek Garantisindedir.

Çilek, tüm üretim sürecinde tam kontrol sağlar. Böylece; kullanışlı, şık, konforlu ve ödediğiniz paraya değer son derece kaliteli ve güvenilir ürünler sunar.

Özel olarak tasarlanan Çilek markalı ürünler, üst düzey teknoloji standartlarıyla üretilmektedir. Bu garantinin arkasında, kaliteli malzeme, ileri teknoloji, özenli işçilik ve mükemmel tasarım için çalışan Çilek Ekibi bulunmaktadır.

Ürünlerin üzerinde belirtilen kullanım talimatlarını lütfen dikkatle okuyunuz. Hatalı kullanım veya temizleme şeklinden dolayı oluşacak; yırtılma, solma, kırılma ve yıpranma gibi bozulmalar garanti kapsamı dışındadır. Garanti kapsamı dışında kalan durumlar için Satış Sonrası Hizmet (SSH) bedeli 300 TL'dir.

Teslimatı ve kurulumu yapılan ürünleriniz için sonradan oluşabilecek taşınma, odadan odaya değişiklik vb. durumlarda; sökme ve kurulum işlemi ürünün mevcut fiyatı üzerinden %3 sökme ve %3 kurulum ücreti olarak tahsil edilmektedir. Taşıma ve nakliye ücreti fiyatlara dahil değildir, taşıma ve nakliye hizmetimiz bulunmamaktadır.

Bilgi: Şehır dışı, adalar ve gemi ile geçilen bölgelere hizmet ücretleri farklılık göstermektedir.

Müşteri Hizmetleri: 444 27 91