İptal ve İade Şartları

İPTAL ŞARTLARI

Siparişinizdeki ürünü iptal edebilmeniz için ürün “İşleme Alındı” veya kişiye özel hazırlanan ürünler hariç olmak üzere “Hazırlanıyor” statüsünde olmalıdır. Ürünün sizlere teslim amacıyla kargoya teslim edildiği andan itibaren sipariş iptal edilemez. Bu durumda ürün size geldiğinde teslim almadan ya da kargoyu teslim aldıktan sonra iade koşulları kapsamında ürünü iade edebilirsiniz.

İADE ŞARTLARI

İade etmek istediğiniz ürünlere ilişkin olarak, ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla, ürünün teslim edildiği günden itibaren 14 gün içerisinde  destek@cilek.com e-mail adresine bildirim yaparak veya 444 27 91 numaralı çağrı merkezimizi arayarak iade talebinizi bildirebilir ve sonrasında aşağıdaki adrese gönderilebilirsiniz. 14 günü aşan iade talepleri için iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

(i) Fiyatı finansal piyasa koşullarına bağlı olarak değişen ve tarafımız kontrolünde olmayan ürünler, (ii) tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan ve iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, (iii) hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler, (iv) sizlerin isteği ve kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler, (v) tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, (vi) tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf ürünleri, (vii) abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin ürünler, (viii) elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi ürünler ve (ix) belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin ürünler bakımından iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.

İade Adresi: 

Çilek Mobilya Anonim Şirketi

[●]

Sorularınız, görüş ve önerileriniz için info@cilek.com e-posta adresinden veya Müşteri Hizmetleri’nin 444 27 91 numarasından bize ulaşabilirsiniz.