Yalın Yönetimde İsraf Yok, İnsana Saygı Var

Yalın Üretim ve Yalın Yönetim, özetle, ürün ve hizmetleri israfsız, ilk seferde doğru olarak üretip en hızlı şekilde müşteriye sunmayı ifade ediyor. Yalın düşünce sisteminin temel felsefesinde sisteme yük getiren tüm israflardan arınmak yer alıyor. Bunu başarmanın ön koşulu da insana saygı ve sürekli eğitimden geçiyor.

Kalite Politikamız

Tüketiciye her zaman en güvenli, ekonomik ve fonksiyonel ürünler sunmaktır. Bu politikaya ulaşmak için hedeflerimiz;

1. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanmak,

2. Çalışanlarımızın yetkinliklerini en üst düzeye çıkarmak ve tüketici bilincine ulaşmalarını sağlamak

3. Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uymak, sürekli geliştirmek ve iyileştirmektir.

Sertifikalarımız

İleri çocuk güvenliği standartlarına göre tasarlanan ve üretilen Çilek ürünleri, Avrupa Birliği standartlarına uygun sağlığa zararsız malzemeler kullanılarak, yüksek teknoloji ile üretilir.

Çilek elektrikli aksesuarlarında CE sertifikasına, Ambalajlı malzemeleri için REACH sertifikasına, metal ve plastik malzemelerde kullanılan boyalar ve kenar bantları için AB tarafından yayımlanan RoHS Direktifine ve EN 71-3 toksit element analizine göre uygunluk raporuna ve ayrıca, ISO 9001 ve ISO 14001 yönetim sistem belgelerine sahiptir. Çilek’in E1 standardına uygun olarak ürettiği mobilyalar, TSE tarafından kanserojen etkinin olmadığını gösteren TSE E1 uygunluk belgesine sahiptir.

Çilek Garantimiz

Çilek markalı tüm ürünler üretimden kaynaklanan bozulma, kırılma ve solmaya karşı Çilek Garantisindedir. Çilek, tüm üretim sürecinde tam kontrol sağlar. Böylece; kullanışlı, şık, konforlu ve ödediğiniz paraya değer son derece kaliteli ve güvenilir ürünler sunar. Özel olarak tasarlanan Çilek markalı ürünler, üst düzey teknoloji standartlarıyla üretilmektedir. Bu garantinin arkasında, kaliteli malzeme, ileri teknoloji, özenli işçilik ve mükemmel tasarım için çalışan Çilek Ekibi bulunmaktadır.

Ürünlerin üzerinde belirtilen kullanım talimatlarını lütfen dikkatle okuyunuz. Hatalı kullanım veya temizleme şeklinden dolayı oluşacak; yırtılma, solma, kırılma ve yıpranma gibi bozulmalar garanti kapsamı dışındadır. Garanti kapsamı dışında kalan durumlar için Satış Sonrası Hizmet (SSH) bedeli 300 TL'dir.

Hikayemiz